Ranní erekce a co s ní?

Ranní erekce zastihla v životě už každého chlapa.

V této životní situaci by se někteří  rádi videli pod zemí (hlavně tehdy, když potkají po cestě do koupelny nejakého rodinného příslušníka). Na druhé strane, vám může  ranní erekce držet  gatě od pyžama bez gumy :). Jaké jsou ty nejlepší způsoby pro „boj“ s ranní erekcí?

Ženy vstávají se zíváním, muži s erekcí
Pánové, co s tím uděláme 🙂

Masturbace

Množství klinických výzkumů dokázalo, že masturbování je pro naše tělo a mysl velmi zdravé. Hormony, které se při masturbaci v hojném počtě uvolňují do těla mají blahodárný účinnek na naše mentální zdraví a úsměv nás neupustí ani během škaredého dne. Proč nezavést ranní rutinu a využít pohotovostní režim naší pýchy? Poobědě ho možná tak rychle nezdvihnete a pokud byste přece chtěli, objednejte si u nás Yellow Vital .

Studená sprcha

Pro ty méně šťastné, kteří bydlí například na internátě a mají alespoň nějaké sociální vzdělání a zábrany (nebudou masturbovat metr od hlavy spícího kamaráda) musí skočit do studené sprchy. Ve studené vodě se i z největšího kance stane majitel malého červíčka. I když pod záštitou hlučného proudz tekoucí vody by se dal aplikovat i bod číslo jedna.

Běh

Pokud se vám myšlenka ranní masturbace nepozdává a studenou sprchu nesnášíte, skuste si jít zaběhat. Ranní běh kromě jiného působí mnohem účiněji než hrnek kávy. Nakopne vás, naberete dostatek energie a kyslíku a na erekci zapomenete. Nezapomeňte se však po něm osprchovat a skontrolovat, zda je erekce skutečně pryč. V opačném případě se vám může stát, že nezapnete poslední knoflík od gatí.

Sex

Ranní erekce - Kam s ním

Poslední (a nejlepší) možností odstranění ranní erekce je sex. Vaše partnerka si velmi rychle oblíbí ranní radovánky. Na neumyté zuby poslouží žvýkačka nebo mentolový sprej a vy si můžete nerušene užívat tajemnou ranní sílu, která ve vás v noci narostla a nechce odejít. Jen pozor, aby jste nezapomněli jít do práce, šéf by nemusel mít porozumnění pro takové důkladné odstraňování ranní erekce!

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *