{*} {/*}

Správná volba!

“100% záruka vrácení peněz!”  - Yellow vital
Koupě produktu Yellow vital s sebou nenese žádné riziko. Pokud nebudete spokojeni s naším produktem, vrátíme Vám peníze v plné výši. Uplatnění záruky vrácení peněz spočívá v zaslání zboží v 30 denní lhůtě, na vlastní náklady na naši adresu zpět. Chybět může maximálně jeden kus. Zároveň nám reklamaci oznamte e-mailem.

Máme odpovědi na Vaše otázky.

“Odpovědi pro nejsilnější erekci.”  - Yellow vital

Je skutečně Yellow vital účinný?

Yellow vital je 100% účinný! Jeho přírodní složky rozšiřují cévy, zvyšují průtok krve, což dopomáhá k opravdu silné a dlouhotrvající erekci, i v pokročilém věku.

Yellow Vital

Kdy nesmím užívat Yellow vital?

Yellow vital nesmí užívat osoba mladší 18 let, osoby po infarktu myokardu a osoby se srdečně-cévními onemocněními. Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Yellow Vital

Má Yellow vital nežádoucí účinky?

Nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky na testovaných respondentech.

Yellow Vital

Je Yellow Vital vhodný pro všechny věkové kategorie?

Yellow Vital mohou užívat pouze osoby starší 18 let!

Yellow Vital

Jak postupovat, pokud nejsem s produktem spokojený?

Nákupem produktu Yellow vital nenesete žádné riziko, proto pokud nejste spokojeni s naším produktem, vrátíme Vám plnou výši kupní ceny. Uplatnění záruky vrácení peněz spočívá v povinnosti zákazníka zaslat nám v 30 denní lhůtě na vlastní náklady produkt Yellow vital zpět, s maximálně jedním chybějícím kusem a zároveň oznámit reklamaci e-mailem.

Yellow Vital

Mohu užívat Yellow vital dlouhodobě?

Jelikož je Yellow vital čistě přírodní produkt a nemá vedlejší účinky, můžete jej užívat dlouhodobě při dodržení doporučeného dávkování 1 tbl. denně.

Yellow vital

Kdy mohu očekávat dodání Yellow vital?

Yellow vital Vám bude odeslán v den objednávky, pokud bude zadána v pracovní den od 08:00 – 12:00 hod. V případě, že bude objednávka zadána po 12:00 hodině, nebo během víkendu, bude odeslána následující pracovní den. Doručení zásilky bude maximálně do 3 pracovních dnů.

Yellow vital

Co znamená diskrétní dodání?

Yellow vital samozřejmě patří mezi produkty, které jsou intimní povahy, a proto je naší prioritou zaslat Vám Yellow vital v diskrétním balení (klasická obálka s pěnovým vnitřkem) a diskrétní formou zaslání.

Yellow vital

NENAŠLI JSTE ODPOVĚĎ NA VAŠI OTÁZKU?

Odešlete dotaz přes e-mailový formulář nebo nám napište přímo na níže uvedenou e-mailovou adresu. Rádi Vám zodpovíme všechny otázky související s produktem Yellow vital.