{*} {/*}

Správná volba!

“100% záruka vrácení peněz!”  - Yellow vital
Koupě produktu Yellow vital s sebou nenese žádné riziko. Pokud nebudete spokojeni s naším produktem, vrátíme Vám peníze v plné výši. Uplatnění záruky vrácení peněz spočívá v zaslání zboží v 30 denní lhůtě, na vlastní náklady na naši adresu zpět. Chybět může maximálně jeden kus. Zároveň nám reklamaci oznamte e-mailem.

Objednávka

Potvrďte množství výrobků, které si objednáváte a pokračujte na další krok, kde zadáte dodací údaje, způsob dopravy a platby.
Objednávku je možné vytvořit i telefonicky nebo přes SMS na tel. č.: +420 704 064 589

Zaručena anonymita dodání!

Yellow vital

Yellow vital LONG (6 tablet)

Yellow vital

Yellow vital LONG (6 tablet) - balení 3+1 ZDARMA

 

- kliknutím zde vyberte výdejní místo -
Rychlá platba - musíte mít vedený účet u vybrané banky

 

  • Objednávka bude expedována nejpozději následující pracovní den (zákazník bude o expedici informován emailem).
  • Osobní odběr je možný na adrese MONEY SAVER - levné potraviny a drogerie, Zelný trh 413, Uherské Hradiště, 686 01, OTEVÍRACÍ DOBA: pondělí - pátek 9-16.
  • Uvedené ceny jsou konečné.
  • Nejsme plátci DPH.


Kupující uzavřením kupní smlouvy souhlasí se zpracováním jeho osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění, pro marketingové účely správce, společnosti Flavo CZ, s.r.o. a s jejich poskytnutím dalšímu správci za účelem nabízení obchodu a služeb. Udělení souhlasu je dobrovolné a vztahuje se též na zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb. Kupující může tento souhlas písemnou formou kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Platby platební kartou a rychlé bankovní převody zpracovává společnost ComGate Payments, a.s.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267


* Doručení do 24 hodin se počítá odeslání zásilky, nikoliv od objednání. Doručení je garantováno přepravcem, nikoliv odesilatelem.