REFERENCE

Pomohli jsme Vám s problémy s erekcí?

  • napište nám svůj názor, zda jsme Vám pomohli vyřešit Vaše problémy s erekcí. Rádi uslyšíme kladné i záporné názory. Yellow Vital je výživový doplněk stravy, založený na přírodní bázi a určitě nevyřeší vše. Jelikož absolutní většina našich zákazníků objednává Yellow Vital dlouhodobě, jsme si jisti, že jejich problém s erekcí jsme pomohli vyřiešit.

Správná volba!

“100% záruka vrácení peněz!”  – Yellow vital
Koupě produktu Yellow vital s sebou nenese žádné riziko. Pokud nebudete spokojeni s naším produktem, vrátíme Vám peníze v plné výši. Uplatnění záruky vrácení peněz spočívá v zaslání zboží v 30 denní lhůtě, na vlastní náklady na naši adresu zpět. Chybět může maximálně jeden kus. Zároveň nám reklamaci oznamte e-mailem.

Recenze na Yellow Vital – napište, jak jsme Vám pomohli s problémy s Erekcí

V televizi jsem viděl reklamu, moc jsem tomu nevěřil, ale manželka mě přemluvila a vyplatilo se. Takže moc děkuji a ostatním vřele doporučuji.
– MARTIN P. –

Dobrý den, ráda bych tu pochválila Vaše tabletky. Od známých jsme se dozvěděli, že je můžou zkusit i ženy, takže jsme si je vzali s manželem oba. Musím moc pochválit, zážitek velký. Ostatním vzkazuji, že nestačí jen spolknout pilulku a čekat, musíte pěkně začít sami a uvidíte, že se budou dít divy. 🙂

– VERONIKA (35 LET), BRNO –

Zkusil jsem a vydržel jsem o hodně dýl, než obvykle. Zas objednám.

– PETR (40 LET), KROMĚŘÍŽ –

Dobrý den! Tablety Yellow vital jsem zkoušel poprvé před pár měsíci, doporučil mi je kamarád. Neměl jsem přímo problémy s erekcí, ale životní styl, stres a únava dokážou své. Ze zvědavosti jsem si tabletu vzal a byl jsem skutečně překvapený rychlostí, s jakou jsem mohl „jít na věc!“ Všem doporučuji!

– PETR (36 LET), OLOMOUC –

Děkuji za oživení našeho sexuálního života. Velice účinné tabletky! – Koupil jsem si již několikáté balení. Ze začátku jsem měl strach, jak na to bude moje tělo reagovat a jestli nebudu mít erekci několik dní, ale nic takového. Partnerce jsem se nepřiznal, i když byla překvapená, že nekončíme po pár minutách.

– JAROSLAV (43 LET), KARLOVY VARY –

Ahoj, dnes mi přišly vaše tabletky a hned jsem je vyzkoušel – super!!!!

– FILIP (28 LET), MOST –

Dobrý den, mám problémy s erekcí už pár let, ale nemám na to jít s tím k doktorovi. Před manželkou se to snažím maskovat různýma práškama, jako třeba ďáblem z reklamy nebo Dr. Uzlem :-). Na internetu jsem narazil na vaše tabletky, tak jsem je zkusil a jsou jedním slovem skvělé!!!!

– MICHAL (33 LET), TURNOV –

Bylo to super! Hned jsem mohl a moje holka byla vyřízená. Prý je to i pro holky, tak to jsem zvědav, co to s ní provede 🙂

– LUKY (25 LET), JABLONEC NAD NISOU –

Dobrý den, Yellow vital doporučuji všem – včetně mužům vyššího věku, jako jsem já. I v mých letech jsem to ještě nezabalil, a když se někdy erekce nedostaví, jak bych chtěl, není problém si pomoci tabletou. Yellow vital mne překvapil.

– JOSEF (64 LET), PRAHA –

„Nekalé“ praktiky reklamních společností

Již nějakou dobu sledujeme na internetu blog, který je věnován „vlastním zkušenostem z testování výživových doplňků ve formě pilulek určených na podporu erekce. Tudíž vše se pohybuje v rámci zákona a pánovi jeho „názory“ nijak neupíráme. Jen se snažíme vyvrátit chybnou argumentaci.

Při přečtení recenze na náš produkt jsme se nestačili divit. Yellow Vital je zde prezentován jako produkt k dlouhodobému užívání a jsou zde i vypočteny náklady na různě dlouhé ozdravné kúry. Částka za 90ti denní kúru je až hrozivá (pozn.: při použití 1tbl denně by se spíše jednalo o hubnoucí kúru 🙂 ). Yellow Vital je určen k užití před výkonem. Nejčastější objednávka našeho stálého zákazníka (a že jich přibývá) je 1 balení po 6ti tabletách měsíčně – všichni si dokážeme představit, proč tomu tak je. Konečný verdikt daného pána zní:

Pokud chcete posílit své sexuální zdraví preventivně a dlouhodobě, můžete užívat i Yellow Vital. Pokud nezabere tak, jako jste doufali, vyzkoušejte jiný přípravek se silnějším a exkluzivnějším složením, možná váš organismus na něj zareaguje lépe. Na konci recenze vám přinesu nejpopulárnější alternativy, které účinkují o poznání spolehlivěji. Následně je pak řešeno předepsané dávkování z našeho příbalového letáku (užijte nejlépe hodinu před plánovaným stykem…).

Vpravo je publikován banner s žebříčkem testovaných přípravků, kde jaksi Yellow Vital chybí. Za povšimnutí stojí taktéž umístění dvou nejprodávanějších přípravků Clavin a Arginmax, které si zřejmě žádnou kampaň nezaplatily. Clavin i Arginmax jsou podle našeho názoru našimi největšími konkurenty a jejich oblíbenost svědčí o jejich kvalitě. Jejich hodnocení je zde kupodivu nejnižší.

Je pravda, že Yellow Vital je zatím málo známý, ale procento spokojených a tím pádem vracejících se zákazníků je vysoké (již více než 60%). Zajisté, že Yellow Vital neřeší všechny příčiny slabé erekce, ale je jen na vás, abyste jej vyzkoušeli.