REFERENCE

Pomohli jsme Vám s problémy s erekcí?

  • napište nám svůj názor, zda jsme Vám pomohli vyřešit Vaše problémy s erekcí. Rádi uslyšíme kladné i záporné názory. Yellow Vital je výživový doplněk stravy, založený na přírodní bázi a určitě nevyřeší vše. Jelikož absolutní většina našich zákazníků objednává Yellow Vital dlouhodobě, jsme si jisti, že jejich problém s erekcí jsme pomohli vyřiešit.

Správná volba!

Jelikož se snažíme o maximální důvěryhodnost našeho produktu, zobrazujeme recenze z vyplněného dotazníku nákupního portálu Heureka.cz. Hodotit Yellow Vital. Recenze jsou pro Vaši kontrolu dostupné na adrese https://obchody.heureka.cz/yellowvital-cz/recenze/
Zatím žádné hodnocení.

„Nekalé“ praktiky reklamních společností

Již nějakou dobu sledujeme na internetu blog, který je věnován „vlastním zkušenostem z testování výživových doplňků ve formě pilulek určených na podporu erekce. Tudíž vše se pohybuje v rámci zákona a pánovi jeho „názory“ nijak neupíráme. Jen se snažíme vyvrátit chybnou argumentaci.

Při přečtení recenze na náš produkt jsme se nestačili divit. Yellow Vital je zde prezentován jako produkt k dlouhodobému užívání a jsou zde i vypočteny náklady na různě dlouhé ozdravné kúry. Částka za 90ti denní kúru je až hrozivá (pozn.: při použití 1tbl denně by se spíše jednalo o hubnoucí kúru 🙂 ). Yellow Vital je určen k užití před výkonem. Nejčastější objednávka našeho stálého zákazníka (a že jich přibývá) je 1 balení po 6ti tabletách měsíčně – všichni si dokážeme představit, proč tomu tak je. Konečný verdikt daného pána zní:

Pokud chcete posílit své sexuální zdraví preventivně a dlouhodobě, můžete užívat i Yellow Vital. Pokud nezabere tak, jako jste doufali, vyzkoušejte jiný přípravek se silnějším a exkluzivnějším složením, možná váš organismus na něj zareaguje lépe. Na konci recenze vám přinesu nejpopulárnější alternativy, které účinkují o poznání spolehlivěji. Následně je pak řešeno předepsané dávkování z našeho příbalového letáku (užijte nejlépe hodinu před plánovaným stykem…).

Vpravo je publikován banner s žebříčkem testovaných přípravků, kde jaksi Yellow Vital chybí. Za povšimnutí stojí taktéž umístění dvou nejprodávanějších přípravků Clavin a Arginmax, které si zřejmě žádnou kampaň nezaplatily. Clavin i Arginmax jsou podle našeho názoru našimi největšími konkurenty a jejich oblíbenost svědčí o jejich kvalitě. Jejich hodnocení je zde kupodivu nejnižší.

Je pravda, že Yellow Vital je zatím málo známý, ale procento spokojených a tím pádem vracejících se zákazníků je vysoké (již více než 60%). Zajisté, že Yellow Vital neřeší všechny příčiny slabé erekce, ale je jen na vás, abyste jej vyzkoušeli.