OBJEDNÁVKA

Správná volba!


 

Fakturační údaje

Další informace

Vaše objednávka

Product
Quantity
Total
Cart Subtotal  0
Order Total  0
  • Proveďte platbu přímo na náš účet. Prosím použijte číslo objednávky jako variabilní symbol platby. Vaše objednávka bude zpracována a odeslána až poté, co bude platba uhrazena na náš účet.

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení vaší objednávky, zvýšení spokojenosti při nákupu na tomto webu, a k dalším účelům popsaných na stránce ochrana osobních údajů.

Všeobecné obchodní podmínky


  • Objednávka bude expedována nejpozději následující pracovní den (zákazník bude o expedici informován emailem).
  • Osobní odběr je možný na adrese Velehradská 1905, areál Zevos, Staré město 686 03 v pracovní den od 8:00 do 17:00.
  • Uvedené ceny jsou konečné.

Kupující uzavřením kupní smlouvy souhlasí se zpracováním jeho osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění, pro marketingové účely správce, společnosti Flavo CZ, s.r.o. a s jejich poskytnutím dalšímu správci za účelem nabízení obchodu a služeb. Udělení souhlasu je dobrovolné a vztahuje se též na zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb. Kupující může tento souhlas písemnou formou kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

 

* Doručení do 24 hodin se počítá odeslání zásilky, nikoliv od objednání. Doručení je garantováno přepravcem, nikoliv odesilatelem.