Libido máme v genech

Ve světě existuje jistá nerovnováha mezi muži a ženami. Rozdílné libido dokáže ve vztahu nadělat nejeden problém. Jedna strana chce sexu moc a často, a nevybírá si tak, druhá strana si vybírá víc a potřebuje víc podnětů na dosáhnutí té správné nálady na sex. Proč je tomu tak? Proč mají muži většinou větší libido?  Jsou muži v tomto směru zkažení častým sledováním erotických filmů a nebo je to dnešní společností?

Jak zvýšit chuť na sex
Zdroj: www.femina.cz

Odpověď je překvapivá – máme to v genech nebo přesněji řečeno: na vině je evoluce.

Proč evoluce dala mužům větší sexuální apetit?

Lidský mozek se vyvíjí již miliony roků, naše evoluce do podoby, ve které jsme nyní prošla neskutečným množstvím situácí a změn. Za tak dlouhou dobu se jisté charakterová rysy u jednoho pohlaví přizpůsobili jejich postavení ve vztahu.

Možná jsme kdysi začínali stejně a žádné pohlaví nemělo větší chuť na sex, jak druhé. Ale postuperm času si každé pohlaví našlo svou roli ve vztahu. A to je ten hlavní důvod, proč máme ve většině případů rozdílné libido podle pohlaví.

Z evolučního hlediska je rozmnožování nejdůležitější. Takže v následujících řádcích se nebudeme dívat na sex jako na momenty plné rozkoše, ale jako na pohlavní styk a jeho praktickou úlohu při rozmnožování.

U mužů pohlavní styk znamená jen krátký moment (v porovnání s délkou života), který má za účel zajistit potomky. Úloha muže je ptoto najít partnerku a oplodnit ji. Potom je takzváná investice muže nižší – stará se o partnerku a potomka, ale nemusí tomu věnovat své tělo a všechen čas.

U žen je táto investice ale mnohem větší. Ženy se při pohlavním styku zavazují svým tělem – ve kterém budou 9 měsíců nosit potomka a potom se o něj dále intenzivně starat během prvních roků jeho života. Takže na rozdíl od mužů, žena strácí víc ze svého času a prostředků.

Proto evoluce “nastavila” ženy tak, aby byly více vybíravé a jen tak se nevrhaly do situací, které je mohou zavázat na dlouhý čas.

U mužů byla tato investice těla, času a prostředků nižší, takže k tomu přistupovali volněji a proto měli sex častěji. Což se odrazilo v jejich vývaji a zvykli si na častější sex a stačí jim k tomu jednoduchý podmět.

U mužov bola táto investícia tela, času a prostriedkov nižšia, takže k tomu pristupovali voľnejšie a takto mali sex častejšie. Čo sa odzrkadlilo v ich vývoji a zvykli si na častejší sex a stačí im na to jednoduchý podnet.

Teleportujme se nyní z doby kamenné do dnešní společnosti- ikdyž se situace drasticky změnila, náš moze se až tolik nezměnil. Ten se vyvíjel milióny roků, tak potřebuje nějaký čas, aby se přizpůsobil. Takže mužům zůstal ten volnější přístup a nižší nároky na podněty k pohlavnímu styku.

Staré nastavení, nové problémy

Nastává tu ale jeden problém – už po tisíce let stejné  “nastavení” mužů je postaveno před velké množsví nových situací dnešní doby. Více stresu v práci, více starostí na bedrech, širší škála rozptýlení a nové druhy nemocí. To vše může způsobit poruchy erekce a nebo sníženou chuť na sex. Ale díky tradiční medicíně a pokroku v technologiích Vám i na tyto problémy nabízíme přírodní řešení – přírodní doplněk stravy Yellowvital, který pomáhá při dosahování tvrdší a lepší erekce, zvyšuje chuť na sex, zabraňuje předšasné ejakulaci – a to vše bez vedlejších účinků.

Budem rádi, když se zapojíte do diskuze níže pod článkem a napíšete Váš názor na naše články. Uvítáme jak kladné tak i záporné názory.

Do diskuze se můžete také připojit i na našich facebookových stránkách

 

Yellow Vital

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *