Slabá erekce? Neberte to na lehkou váhu

Slabá erekce u nás trápí dle průzkumů téměř jednu čtvrtinu mužů. Málokterý muž se však odváží otevřeně mluvit o svém problému. Ještě méně mužů ho dokáže i zodpovědně řešit. Schovávání se pod peřinou a trapné pohledy s partnerkou po sexu však nejsou ničím příjemným. Co s tím?

Přiznat si to – slabá erekce mi ničí domácí pohodu

Slabá erekce? Neberte ji na lehkou váhu a použijte Yellow Vital
Zdroj: www.ona.idnes.cz

Při řešení každého problému je prvník krokem si to přiznat. Lhaní sobě samotnému nepomůže vám, vaší erekci, ale ani vašemu sexuálnímu životu. Už při čtení tohoto článku si asi uvědomujete, že tento problém máte. Výborně, první krok máme za sebou!

Přijít na podstatu problému

Druhým krokem je nalezení problému. Pramaní vaše slabá erekce z jiných zdravotních problémů? Je za ní nedostatek pohybu, nezdravá strava, kouření, alkohol? Anebo za celý problém mohou neshody s partnerem a nedostatečná intenzita sexuálních hrátek?

Promluvte si

Jít za matkou či otcem s prosbou o pomoc při problémech se slabou erekcí by bylo asi dost trapné. Doporučujeme promluvit si o tom s nejlepším kamarádem, bratrem, a následně s partnerem. Kromě toho, že vás vyslechnou, mohou vám poradit účinné řešení na základě vlastích skušeností.

Začít s řešením

Co pomáhá? V první řadě je potřeba vyřadit ze života všechny neduhy, které způsobují slabou erekci. Nezdravé jídlo? Už žádné fastfoody. Cigaretka při kávě? Radši pořádný výkon v posteli a jako bonsu žádný smrad. Alkohol? No tak, kdo kdy podal dobrý výkon s nějakým tím promile v krvi? Dalším super tipem je pravidelné cvičení nebo běhání. V zdravém těle – zdravý duch… a pořádný kolík.

Pokud nic nepomáhá (nebo nechcete měnit svůj životní styl), jednoduchým a praktickým řešením je sáhnout po podpůrných látkách. Tableky na zvýšení kvality erekce jsou oblíbené i u mladých mužů. Nemusíte se cítit trapně, jsou pro vás a pomohou vám. Jen pozor, aby vaši nově získanou sílu zvládla vaše partnerka!

Yellow Vital a slabá erekce je pryč

Dokonalým řešením jsou tabletky Yellow Vital, který svým jedinečným čistš přírodním složením významně podporuje potenci, odstraňuje erotické zábrany, zvyšuje a prodlužuje pocit rozkoše při sexuálním styku. Zvyšuje sexuální aktivitu, mobilitu spermií, zabraňuje předčasné ejakulaci a napomáhá při řešení problémů s erektilní dysfunkcí. Zároveň zvyšuje sexuální vytrvalost a sexuální touhu a pozitivně přispívá k vyšší frekvenci pohlavního styku. Stimuluje androgenní receptory a tím podporuje sexuální aktivitu, pozitivně působí na erekci a zlepšuje kvalitu a délku sexuálního styku. Výrazně zlepšuje prokrvení, zvyšuje libido, pozitivně napomáhá při problémech erektilní dysfunkce a neplodnosti. Pomáhá oddálit ejakulaci a zkvalitňuje erekci. Na dosažení účinku má výrazný vliv sexuální stimulace

Objednejte Yellow Vital již dnes:

Yellow Vital 3+1
Objednejte si zvýhodněné balení Yellow Vital 3+1 ZDARMA

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *