Nevěra žen a její příčiny

Mnoho studií hovoří o tom, že 10% až 20% mužů a žen v manželském svazku budou dříve či později nevěrní. A také, že je to zhruba stejný poměr žen jako mužů, proti zaužívanému stereotypu, že muži podvádějí více.

Jaké jsou hlavní důvody nevěry žen?

Ať se na to podíváme jakkoli, hlavní důvody nevěry u žen se točí okolo emocí a potřeby cítit se milovaná a oceněná, na rozdíl od mužů, kde jsou důvody orientované více na sex jako fyzickou potřebu bez zbytečných emocí.

Nejvíce vzpomínaným důvodem nevěry u žen je pocit nepotřebnosti. Žena se už necítí žádaná, necítí od partnera touhu po ní, či už ve formě běřného flitrtování, komplimentů, nežných projevů lásky nebo ve formě opory od partnera v těžkých situacích. Ženy, které se necítí oceňované pertnerem a uznávané jako rovnocenná a důležitá součást ve vztahu jsou proto nakloněné toto ocenění hledat u jiných mužů.

Dalším často udávaným důvodem je vyprchaná intimnost ve vztahu. Na začátku to je to pořád krásné. Jemné polibky, dotyky, projevy lásky, dávání dárečků a malých pozorností a překvapení, dlouhé senzuální rozhovory – všechny tyto intimnosti ženu utvrzují ve vztahu a její lásce k muži. No postupem času tyto projevy lásky a pozornosti ustupují běžné rutině, práci a jiným povinnostem. Některé ženy se proto vydají tyto intimnosti hledat u jiného.

A v neposlední řadě je to neuspokojující sexuální život. Ve vztahu vyhasl oheň, muž už neprojevuje sexuální  zájem o ženu, která se proto už necítí přitažlivá. Nebo partner nemá zájem o pikantnější sexuální život, stačí mu běžná rutina a nudný sex. Je běžné, že se do vztahu postupem času vkrade monoténnost, to patří k životu. Partněři se zdržují častější na stehných místech a mají zaběhnutou denní rutinu, takže různorodost a jiskra v sexuálním životě se udržuje hůř.

Ve všech z těchto tří důvodů, proč jsou ženy nevěrné se jedná a nezájem ze strany muže. Příčin, prečo muž nemá zájem může být mnoho (psychologických nebo fyzických). Častou příčinou bývají nemoci jako porucha erekci, předčasná ejakulace, snížení chuti na sex, které snižují muži sebevědomí a i proto se možná straní všeho, kde se tento problém může ukázat. Naštěstí tu existuje přírodní řešení ve formě výživového doplňku Yellow Vital.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *