Prášky na podporu erekce a "nekalé" praktiky reklamních společností.

Již nějakou dobu sledujeme na internetu blog, který je věnován „vlastním zkušenostem z testování výživových doplňků ve formě pilulek, určených na podporu erekce. Tudíž vše se pohybuje v rámci
zákona a pánovi jeho „názory“ nijak neupíráme. Jen se snažíme  vyvrátit chybnou argumentaci.

Při přečtení recenze na náš produkt jsme se nestačili divit. Yellow Vital je zde prezentován jako produkt k dlouhodobému užívání a jsou zde i vypočteny náklady na různě dlouhé ozdravné kůry. Částka za 90ti denní kůru je až hrozivá (pozn.: při použití 1tbl denně by se spíše jednalo o hubnoucí kůru 🙂 ). Yellow Vital je určen k užití před výkonem. Nejčastější obědnávka našeho stálého zákazníka (a že jich přibývá) je 1 balení po 6ti tabletách měsíčně – všichni si dokážeme představit, proč tomu tak je. Konečný verdikt daného pána zní:

Pokud chcete posílit své sexuální zdraví preventivně a dlouhodobě, můžete užívat i Yellow Vital. Pokud nezabere tak jako jste doufali, vyzkoušejte jiný přípravek se silnějším a exkluzivnějším složením, možná váš organismus na něj zareaguje lépe. Na konci recenze vám přinesu nejpopulárnější alternativy, které účinkují o poznání  spolehlivější. Následně je pak řešeno předepsané dávkování z našeho příbalového letáku (užijte nejlépe hodinu před plánovaným stykem…).

V pravo je publikován banner s žebříčkem testovaných přípravků, kde jaksi Yellow Vital chybí. Za povšimnutí stojí taktéž umístění dvou nejprodávanějších přípravků Clavin a Arginmax, které si zřejmě
žádnou kampaň nezaplatily. Clavin i Arginmax jsou podle našeho názoru našimi největšími konkurenty a
jejich oblíbenost svědčí o jejich kvalitě. Jejich hodnocení je zde kupodivu nejnižší.
Je pravda, že Yellow Vital je zatím málo známý, ale procento spokojených a tím pádem vracejících se zákazníků je vysoké (již více než 60%). Zajisté, že Yellow Vital neřeší všechny příčiny slabé erekce, ale je jen na vás, abyste jej vyzkoušeli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *