OTÁZKY A ODPOVĚDI

Otázky a odpovědi!

Nejčastěji kladené dotazy

Je skutečně Yellow vital účinný?


Yellow vital je účinný! Jeho přírodní složky rozšiřují cévy, zvyšují průtok krve, což dopomáhá k opravdu silné a dlouhotrvající erekci, i v pokročilém věku.

Yellow Vital

Kdy nesmím užívat Yellow vital?


Yellow vital nesmí užívat osoba mladší 18 let, osoby po infarktu myokardu a osoby se srdečně-cévními onemocněními. Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Pokud máte zdravotní potíže, poraďte se se svým lékařem.

Yellow Vital

Má Yellow vital nežádoucí účinky?


Nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky na testovaných respondentech.

Yellow Vital

Kdy mohu očekávat nástup účinku?


Yellow Vital účinkuje přibližně po 15–60 minutách a může přetrvávat i několik dní

Jak postupovat, pokud nejsem s produktem spokojený?


Nákupem produktu Yellow vital nenesete žádné riziko, proto pokud nejste spokojeni s naším produktem, vrátíme Vám plnou výši kupní ceny. Uplatnění záruky vrácení peněz spočívá v povinnosti zákazníka zaslat nám v 30 denní lhůtě na vlastní náklady produkt Yellow vital zpět, s maximálně jedním chybějícím kusem a zároveň oznámit reklamaci e-mailem.

Yellow Vital

Mohu užívat Yellow vital dlouhodobě?


Jelikož je Yellow vital čistě přírodní produkt a nemá vedlejší účinky, můžete jej užívat dlouhodobě při dodržení doporučeného dávkování 1 tbl. denně.

Yellow vital

Kdy mohu očekávat dodání Yellow vital?


Yellow vital Vám bude odeslán v den objednávky, pokud bude zadána v pracovní den do 12:00 hod. V případě, že bude objednávka zadána po 12:00 hodině, nebo během víkendu, bude odeslána následující pracovní den. Doručení zásilky bude maximálně do 3 pracovních dnů.

Yellow vital

Co znamená diskrétní dodání?


Yellow vital samozřejmě patří mezi produkty, které jsou intimní povahy, a proto je naší prioritou zaslat Vám Yellow vital v diskrétním balení (klasická obálka s pěnovým vnitřkem) a diskrétní formou zaslání.

Yellow vital